Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Perfect Fit - dobra karma dla kota?

Ewelina Chmielewska 2019-01-15 0 komentarzy
Perfect Fit - dobra karma dla kota?

Perfect Fit to karma dla kota, która została opracowana przy współpracy z lekarzami weterynarii i dietetykami. Za sprawą unikalnej formuły Perfect Fit Total 5 jest to sucha karma idealna dla każdego domowego łowcy, niezależnie od rasy, wieku oraz trybu życia. W kompleksowy sposób pokrywa całkowite zapotrzebowanie zwierzęcia we wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy, minerały i mikroelementy. Oferta dostępna na swiat-pupila.pl obejmuje 3 wersje proponowanej karmy - Perfect Fit Adult 1+, Perfect Fit Sensitive 1+ i perfect Fit Sterile 1+.

Perfect Fit Adult 1+ dostępna w dwóch smakach (wołowina i łosoś) przeznaczona jest dla większości dorosłych kotów. Oprócz wspomnianej formuły Total 5, jej skład gwarantuje trzy dodatkowe korzyści - dzięki zawartości żelaza i witamin z grupy B podtrzymuje witalność kota i pomaga mu utrzymać zwinność. Chrupiące granulki dbają o kondycję dziąseł i zachowanie odpowiedniej higieny jamy ustnej, a specjalny dobór białek wpływa pozytywnie na rozwój mięśni.

Perfect Fit Sensitive 1+ o smaku indyka, dedykowana jest dla kotów o wrażliwych żołądkach, receptura nie zawiera soi i pszenicy, a specjalny profil odżywczy o wysokiej zawartości białka i niskiej zawartości węglowodanów wzbogacony jest dodatkiem prebiotyków, zapewniających prawidłową florę bakteryjną jelitom.

Perfect Fit Sterile 1+ o smaku kurczaka posiada skład dopasowany do potrzeb wysterylizowanych kotów i pozwala zachować zdrową wagę. Oprócz tego przyczynia się do optymalnego trawienia (dodatek prebiotyków) oraz wspiera zwinność (żelazo i witaminy z grupy B).

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!