Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Najlepszy sklep strażacki

Ewelina Chmielewska 2018-12-24 0 komentarzy
Najlepszy sklep strażacki

Rozbudowana oferta producenta BHPEX to wysokiej jakości sprzęt i systemy gaśnicze, a także kompletna gama instrukcji przeciwpożarowych przeznaczonych do praktycznie każdego rodzaju obiektu. Cały asortyment opracowany jest przy współpracy Państwowej Straży Pożarnej, dlatego można być pewnym jego aktualności i odpowiedniej jakości, która nie zawiedzie w przypadku sytuacji krytycznej, jakim jest otwarty ogień, który wymknął się spod kontroli.

Internetowy sklep strażacki znajdujący się pod adresem bhpex.pl posiada rozbudowany katalog, w którego skład wchodzą produkty z takich kategorii, jak:

  • instrukcje ppoż - elektroniczne i planszowe instrukcje dla takich branż i obiektów jak warsztaty, substancje chemiczne i wybuchowe, budynki i budowle, hurtownie i magazyny, obiekty handlowo-usługowe, a także dotyczące obsługi urządzeń gaśniczych, dostępne również w innych językach,
  • gaśnice - proszkowe, śniegowe, pianowe, wieszaki do gaśnic i urządzenia gaśnicze, o rozmaitych gabarytach, także w wersji przenośnej,
  • systemy sygnalizacji pożarowej - centrale, czujki, ROP, sygnalizatory, moduły, przyciski, uniwersalne centrale sterujące itp..

Proponowane produkty posiadają niezbędne certyfikaty i stanowią podstawowy element wyposażenia każdego miejsca użyteczności publicznej, zakładów pracy, a także budynków mieszkalnych. Dzięki instrukcjom i urządzeniom możliwa jest nie tylko niemal natychmiastowa reakcja, która pozytywnie przełoży się na zminimalizowanie strat, zniszczeń i zagrożeń dla zdrowia, wynikających z pożaru.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!