Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Łatwe w użyciu mufy światłowodowe

Franciszek Kaczmarczyk 2019-01-01 0 komentarzy
Łatwe w użyciu mufy światłowodowe

Firma Falesia jako renomowani specjaliści od instalacji telekomunikacyjnych posiada w swojej ofercie bogaty asortyment, na który składają się nie tylko nowoczesne urządzenia, okablowanie, sterowniki itp.. Znajdziecie tam Państwo również elementy dedykowane organizowaniu i zabezpieczeniu kabli instalacji zewnętrznych, takie jak mufy światłowodowe.

Najlepszym przykładem takiego rozwiązania jest mufa Telcoline 48F, która może pochwalić się doskonałym współczynnikiem jakości i ceny. Produkt o wymiarach 178x288 mm został zaprojektowany tak, by równocześnie, zarówno zapewnić skuteczną ochronę spawów i włókien oraz ułatwić organizowanie i zarządzanie przewodami.

Projektanci uwzględnili cztery tacki, które pozwalają podłączyć do 48 włókien, a także mocowania wieszakowe i uziemienie. Każdy z kabli może zostać podłączony pod nie osobno, a następnie wyprowadzony na zewnątrz za pośrednictwem jednego, wspólnego przewodu. Ponadto, mufa posiada cztery wejścia na kable o maksymalnej średnicy do 13 mm.

Zabezpieczenie może być stosowane zarówno przy instalacjach doziemnych, jak i napowietrznych. Wykorzystany materiał jest odporny na działanie promieni UV i rzecz jasna, działanie warunków atmosferycznych, jak opady czy skrajne temperatury.

Proponowane mufy to rozwiązanie, które łączy w sobie łatwość w obsłudze, montażu i konserwacji ze znakomitymi możliwościami w kontekście ochrony i organizacji. Jest to opłacalną inwestycja, która za stosunkowo niewielką kwotę gwarantuje użytkownikowi bezproblemowe korzystanie z instalacji.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!