Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Brodziki wysokie - producent

Klara Majewska 2019-06-16 0 komentarzy
Brodziki wysokie - producent

Każdy, kto preferuje sprawdzone rozwiązania w zakresie aranżacji łazienki, powinien zapoznać się z ofertą SCHEDPOL. To producent wysokojakościowych elementów wyposażenia pokojów kąpielowych, który oferuje szeroki asortyment produktów - wśród nich każdy znajdzie coś dla siebie. Na wyposażeniu sklepu  znajdują się m.in. elementy prysznicowe, w tym brodziki wysokie, które idealnie skomponują się z każdą tradycyjną aranżacją. Sprawdzą się one także w przypadku nowoczesnych wnętrz, w których obowiązują minimalizm i efektowna prostota. Kupujący mogą wybrać kolorystykę, która przypadnie im do gustu, ponieważ dostępne są różne wersje kolorystyczne. 

Wybierając wysoki brodzik, warto postawić na taki wykonany z akrylu - będzie wyróżniał się większą odpornością na obciążenia i większą funkcjonalnością. Wśród plusów tego typu wyrobów można wymienić choćby akrylowe wypełnienie stabilizująco-wygłuszające, hydroszczelną powłokę pod brodzikiem oraz metalowe wzmocnienie konstrukcji (to wszystko gwarantuje zastosowanie specjalnej technologii Stabilsound Plus®). 

W przypadku brodzików wysokich odpływ umiejscowiony jest  w jednym z boków brodzika albo na środku produktu - bez względu na wariant, odpływ wody jest efektywny.  Warte zainteresowania są też akrylowe wyroby  wykonane w technologii Stabilsound®. Co istotne, posiadają one zintegrowaną podbudowę stabilizującą EPS. W wyjątkowy sposób  wzmacnia ona całą konstrukcję i sprawia, że korzystanie z kabiny prysznicowej jest jeszcze bardziej komfortowe, a jednocześnie bezpieczne - zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!