Zainspiruj się do rozwoju, zyskaj rozgłos, znajdź usługodawcę...

Adwokat karnista - Warszawa

Alan Krupa 2019-03-20 0 komentarzy
Adwokat karnista - Warszawa

Sprawa karna rozpoczyna się od postępowania przygotowawczego, które jest nadzorowane i przeprowadzane przez organy ścigania – policję albo prokuraturę. Celem postępowania przygotowawczego jest zebranie jak największej liczby dowodów, np. w postaci zeznań świadków lub w formie dowodów rzeczowych, a także określenie, czy w ogóle doszło do przestępstwa, a jeśli tak, to kto jest podejrzanym. Następnie wysyła się do sądu akt oskarżenia.

Kolejnym etapem jest postępowanie przed sądem, którego zadanie polega na dokładnym przejrzeniu materiałów dowodowych. Sąd, podobnie jak organy ścigania, jest zobowiązany również do ponownego przesłuchania świadków. I dopiero na tej podstawie, mając dostęp do dowodów, świadków i zeznań osoby oskarżonej, może zostać wydany wyrok. Niezależnie od tego, czy jest się podejrzanym, czy pokrzywdzonym, w każdej sprawie karnej warto mieć wsparcie wykwalifikowanego prawnika. W Warszawie adwokat karnista ogłasza się na stronie AdwokatKKM.pl.

Pod tym adresem do dyspozycji zarówno oskarżonych, jak i pokrzywdzonych jest adwokat Karolina Karlińska-Markiewicz, która prowadzi swoją kancelarię w Warszawie. Nawiązując z nią współpracę, można otrzymać pomoc prawnika w sprawie karnej niezależnie od tego, czy jest się oskarżonym, czy pokrzywdzonym. W razie popełnienia przestępstwa lub bycia jego ofiarą powinno się jak najszybciej nawiązać kontakt z adwokatem, żeby podjąć odpowiednie kroki, np. w celu ustalenia linii obrony. Prawnik świadczy swoje usługi na każdym etapie postępowania karnego.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!